livestreaming.gr

ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ - ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ live streaming




ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ

Sodertalje

VS

ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ

Oskarshamn

Δείτε τον αγώνα ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ live streaming - ΧΟΚΕΪ στις 13-10-2017 και ώρα 20:00. Πατήστε τα παρακάτω λινκς για να μεταφερθείτε στην σελίδα όπου εμφανίζεται ο αγώνας.


ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ - ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ

Έναρξη αγώνα: 20:00 - 13-10-2017
Τα λινκς ανοίγουν 5 λεπτά πρίν ή μετά την έναρξη του αγώνα.

Flash
Sodertalje - Oskarshamn live streaming
Flash
Sodertalje - Oskarshamn live streaming

ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ live streaming | ΣΟΝΤΕΡΤΑΛΙΕ | ΟΣΚΑΡΣΧΑΜΝ | Sodertalje | Oskarshamn | ΧΟΚΕΪ | live | streaming | αγώνες | free | link | stream | μεταδόσεις | online

 02:30  ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ

 03:00  ΜΟΝΑΡΚΑΣ - ΛΕΟΝ

 03:00  ΜΙΝΕΡΟΣ - ΣΕΛΑΓΙΑ

 03:00  ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΦΣ - ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ

 03:30  ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ - ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ

 04:30  ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛΙΚΑΝΣ - ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΪΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ

 05:00  ΑΤΛΑΣ - ΤΙΧΟΥΑΝΑ

 05:00  ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΪΚΕΡΣ

 10:30  ΓΙΑΝΜΠΙΑΝ ΦΟΥΝΤΕ - ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΙΕ

 11:30  ΚΑΜΠΑΡΟΣΚ - ΟΥΦΑ

 12:00  ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ

 13:00  ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ - ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡ

 13:15  ΠΕΝΑΦΙΕΛ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ Β

 14:00  ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ - ΜΠΟΧΟΥΜ

 14:00  ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ

 14:00  ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ

 14:00  ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ - ΤΟΜ ΤΟΣΚ

 14:00  ΤΟΣΝΟ - ΡΟΣΤΟΦ

 14:00  ΤΣΕΛΙΕ - ΑΛΟΥΜΙΝΙΤΣ ΚΙΝΤΡΙΣΕΒΟ

 14:00  ΛΕΒΑΝΤΕ - ΧΕΤΑΦΕ

 14:00  ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ - ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡΑΜΠΟΚ

 14:00  ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΖΙΡΚΑ

 14:15  ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΣΕΛΤΙΚ

 14:30  ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

 15:00  ΛΟΥΦΤΕΤΑΡΙ - ΚΟΥΚΕΣΙ

 15:00  ΛΟΥΣΝΙΑ - ΛΑΤΣΙ

 15:00  ΓΚΑΪΣ - ΝΟΡΜΠΙ

 15:00  ΓΚΕΦΛΕ - ΦΡΕΪ

 15:15  ΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ

 16:00  ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΚΟΥΜΠΑΝ - ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ

 16:00  ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ

 16:00  ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ - ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ

 16:00  ΛΑΝΣ - ΡΕΜΣ

 16:00  ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 16:00  ΜΠΝΕΪ ΓΙΕΧΟΥΝΤΑ - ΑΣΧΟΝΤ

 16:00  ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ - ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ

 16:00  ΠΕΣΚΑΡΑ - ΑΒΕΛΙΝΟ

 16:00  ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ - ΚΑΡΠΙ

 16:00  ΣΠΕΤΖΙΑ - ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ

 16:00  ΤΕΡΝΑΝΑ - ΑΣΚΟΛΙ

 16:00  ΤΣΕΖΕΝΑ - ΦΟΤΖΙΑ

 16:00  ΠΑΛΕΡΜΟ - ΝΟΒΑΡΑ

 16:00  ΠΑΡΜΑ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ

 16:00  ΒΕΝΕΤΣΙΑ - ΕΜΠΟΛΙ

 16:00  ΑΡΕΝΤΑΛ - ΣΤΑΡΤ

 16:00  ΓΚΟΡΙΤΣΑ - ΝΤΟΜΖΑΛΕ

 16:30  ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ - ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ

 16:30  ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

 16:30  ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ

 16:30  ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ

 16:30  ΛΕΙΨΙΑ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ

 16:30  ΣΑΝΤΕΣΙΑ ΝΟΒΙ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ

 16:30  ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ

 16:30  ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ

 17:00  ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ

 17:00  ΤΟΦΑΣ ΜΠΟΥΡΣΑ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ

 17:00  ΣΟΥΟΝΣΙ - ΛΕΣΤΕΡ

 17:00  ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

 17:00  ΣΤΟΟΥΚ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

 17:00  ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΕΡΝΛΙ

 17:00  ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.

 17:00  ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ - ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΠΕΛΙΚΑΝΣ

 17:00  ΧΑΡΤΣ - ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ

 17:00  ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ - ΝΤΑΝΤΙ

 17:00  ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ - ΧΑΜΙΛΤΟΝ

 17:00  ΟΥΕΣΚΑ - ΚΑΝΤΙΘ

 17:00  ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ - ΕΡΓΚΡΙΤΕ

 17:00  ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ - ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ

 17:00  ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ - ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ

 17:15  ΜΠΕΤΙΣ - ΑΛΑΒΕΣ

 18:00  ΤΕΠΛΙΤΣΕ - ΚΑΡΒΙΝΑ

 18:00  ΜΟΝΑΚΟ - ΚΑΕΝ

 18:00  ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ - ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΑΝΑΝΑ

 18:00  ΦΕΪΡΕΝΣΕ - ΡΙΟ ΑΒΕ

 18:15  ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 19:00  ΛΟΚΕΡΕΝ - ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ

 19:00  ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΚΡΟΤΟΝΕ

 19:00  ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ - ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ

 19:00  ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ - ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ

 19:00  ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΜΚΑΡ

 19:00  ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - ΓΡΑΝΑΔΑ

 19:15  ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ

 19:30  ΣΤ. ΠΟΛΤΕΝ - ΛΙΝΤΣΕΡ

 19:30  ΑΛΤΑΧ - ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ

 19:30  ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ

 19:30  ΜΙΛΓΟΥΟΛ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ

 19:30  ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ

 19:30  ΜΠΡΕΝΤΑ - ΤΣΒΟΛΕ

 19:30  ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ

 19:30  ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ - ΡΙΖΕΣΠΟΡ

 19:30  ΓΕΝΙ ΜΑΛΑΤΙΑΣΠΟΡ - ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ

 19:30  ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ - ΚΑΡΠΑΤΙ ΛΙΒ

 20:00  ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ

 20:00  ΧΑΪΝΤΟΥΚ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

 20:00  ΖΥΡΙΧΗ - ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ

 20:00  ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΤΟΥΝ

 20:00  ΤΟΥΛΟΥΖ - ΑΖΑΞΙΟ

 20:15  ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΠΛΟΒΝΤΙΒ - ΤΣΕΡΝΟ Μ. ΒΑΡΝΑΣ

 20:15  ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ - ΜΑΡΙΤΙΜΟ

 20:30  ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 20:30  ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ - ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ

 20:45  ΕΞΕΛΣΙΟΡ - ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ

 20:45  ΦΕΝΛΟ - ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ

 20:45  ΒΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ - ΚΛΟΥΖ

 21:00  ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ - ΟΣΤΑΝΔΗ

 21:00  ΕΟΥΠΕΝ - ΜΑΛΙΝ

 21:00  ΝΑΝΤ - ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ

 21:00  ΜΕΤΣ - ΝΤΙΖΟΝ

 21:00  ΑΝΖΕ - ΤΟΥΛΟΥΖ

 21:00  ΡΕΝ - ΛΙΛ

 21:00  ΑΜΙΑΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ

 21:00  ΛΟΡΚΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ

 21:20  ΜΑΡΙΜΠΟΡ - ΑΝΚΑΡΑΝ

 21:30  ΛΟΥΝΤΒΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ

 21:30  ΓΚΕΤΙΓΚΕΝ - ΖΕΝΑ

 21:30  ΚΟΡΤΡΑΪΚ - ΓΑΝΔΗ

 21:30  ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ

 21:45  ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ - ΝΤΕΡΙ

 21:45  ΝΑΠΟΛΙ - ΙΝΤΕΡ

 21:45  ΤΒΕΝΤΕ - ΡΟΝΤΑ

 21:45  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ

 22:00  ΒΑΣΚΟ - ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ

 22:30  ΠΟΡΤΟ - ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ

 00:00  ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ

 01:00  ΚΕΡΕΤΑΡΟ - ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ

 01:00  ΛΟΜΠΟΣ - ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ

 02:30  ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - ΦΙΛΑΔΕΛΔΙΑ 76ers

 03:00  ΤΙΓΚΡΕΣ - ΤΟΛΟΥΚΑ

 03:06  ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΠΟΥΕΜΠΛΑ

 05:00  ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ - ΝΕΚΑΞΑ

 13:00  ΧΟΜΠΡΟ - ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ

 13:00  ΟΒΙΕΔΟ - ΚΟΡΔΟΒΑ

 13:00  ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ

 13:00  ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ - ΜΑΝΙΣΑΣΠΟΡ

 13:00  ΟΥΜΡΑΝΙΕΣΠΟΡ - ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ

 13:30  ΜΠΕΤΙΣ - ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΝΤΑ

 13:30  ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

 13:30  ΚΙΕΒΟ - ΒΕΡΟΝΑ

 13:30  ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΧΕΡΑΚΛΕΣ

 14:00  ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ

 14:00  ΙΠΣΟΥΙΤΣ - ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ

 14:00  ΑΣΑΝΕ - ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ

 14:00  ΕΛΒΕΡΟΥΜ - ΣΑΝΤΝΕΣ

 14:00  ΓΙΕΡΒ - ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ

 14:00  ΣΤΡΟΜΕΝ - ΚΙΣΑ ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ

 14:00  ΟΥΡΑΛ ΣΒΕΡΝΤΛΟΒΣΚ - ΑΧΜΑΤ ΓΚΡΟΖΝΙ

 14:00  ΣΙΒΑΣΠΟΡ - ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ

 14:00  ΣΤΑΛ ΝΤΝΕΠΡΟΝΖΕΡ - ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ ΟΝΤΕΣΑ

 14:30  ΚΟΛΩΝΙΑ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

 14:30  ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ

 14:30  ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ

 14:30  ΑΟΥΕ - ΡΕΓΚΕΝΣΜΟΥΡΓΚ

 14:35  ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ - ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ

 15:00  ΒΛΑΖΝΙΑ ΣΚΙΟΝΤΕΡ - ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ ΤΙΡΑΝΑ

 15:00  ΑΝΤΜΙΡΑ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

 15:00  ΛΙΝΓΚΜΠΙ - ΟΝΤΕΝΣΕ

 15:30  ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΑΝΤΒΕΡΠ

 15:30  ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ

 15:30  ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΑΓΙΑΞ

 15:30  ΑΛΚΜΑΑΡ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ

 15:30  ΕΛΑΖΙΓΚΣΠΟΡ - ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ

 16:00  ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ - ΟΥΛΜ

 16:00  ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ.

 16:00  ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΙΣΤΡΑ 1961

 16:00  ΝΙΣ - ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ

 16:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 16:00  ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ

 16:00  ΤΟΡΙΝΟ - ΡΟΜΑ

 16:00  ΜΙΛΑΝ - ΤΖΕΝΟΑ

 16:00  ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ

 16:00  ΣΠΑΛ 2013 - ΣΑΣΟΥΟΛΟ

 16:00  ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΜΠΑΚΑ ΠΑΛΑΝΚΑ

 16:00  ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ - ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ

 16:00  ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ - ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ

 16:00  ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ - ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ

 16:30  ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΕΡΤΑ

 16:30  ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ - ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ

 16:30  ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ

 16:30  ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ

 16:30  ΚΑΪΣΕΡΙ ΕΡΣΙΓΕΣΠΟΡ - ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ

 17:00  ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ - ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛ ΒΒ

 17:00  ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ

 17:00  ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΛΟΥΓΚΟ

 17:00  ΣΙΟΝ - ΛΟΥΓΚΑΝΟ

 17:00  ΛΟΥΚΕΡΝΗ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ

 17:00  ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ - ΛΩΖΑΝΝΗ

 17:00  ΙΛΙΤΣΙΒΕΤΣ ΜΑΡΙΟΥΠΟΛ - ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ

 17:15  ΒΕΡΕΓΙΑ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΣΟΦΙΑ

 17:15  ΘΕΛΤΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

 17:30  ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ

 17:45  ΧΕΡΕΝΦΕΝ - ΦΙΤΕΣΕ

 18:00  ΦΛΑΜΟΥΡΤΑΡΙ - ΚΑΜΖΑ

 18:00  ΤΣΕΝΤΕΒΙΤΑ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 18:00  ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΕΒΕΡΤΟΝ

 18:00  ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - ΜΠΡΝΟ

 18:00  ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

 18:00  ΤΡΟΥΑ - ΛΥΩΝ

 18:00  ΤΟΝΤΕΛΑ - ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ

 18:00  ΑΣΤΡΑ - ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ

 18:00  ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ - ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ

 18:15  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΑΡΙΣΑ

 18:15  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΞΑΝΘΗ

 18:30  ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ - ΜΠΕΙΡΟΥΘ

 18:30  ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ - ΧΑΚΕΝ

 18:30  ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ - ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ

 19:00  ΟΥΚΑΜ ΜΟΥΡΘΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

 19:00  ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΓΚΕΝΚ

 19:00  ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ

 19:00  ΖΛΙΝ - ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ

 19:00  ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΑΑΡΧΟΥΣ

 19:00  ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

 19:00  ΧΑΠΟΕΛ ΑΣΚΕΛΟΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ

 19:00  ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ

 19:00  ΣΤΑΜΠΑΕΚ - ΤΡΟΜΣΟ

 19:00  ΜΟΛΝΤΕ - ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ

 19:00  ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ - ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ

 19:00  ΣΟΓΚΝΤΑΛ - ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08

 19:00  ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ - ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ

 19:00  ΒΙΚΙΝΓΚ - ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ

 19:00  ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ - ΦΛΟΡΟ

 19:00  ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ - ΛΕΓΚΙΑ

 19:00  ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ

 19:00  ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ

 19:00  ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΑΛΚΟΡΚΟΝ

 19:00  ΒΕΡΟΝΑ - ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ

 19:30  ΜΠΙΣΤΡΙΤΑ - ΜΠΕΡΟΕ

 19:30  ΛΕΓΚΑΝΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

 19:30  ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ

 19:30  ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ

 20:00  ΡΙΕΚΑ - ΟΣΙΓΙΕΚ

 20:00  ΑΒΕΣ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ

 20:00  ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΛΑΝΤΟΣΤ ΛΟΥΚΑΝΙ

 20:00  ΚΡΣΚΟ - ΡΟΥΝΤΑΡ

 20:15  ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΪ ΣΑΚΝΙΝ - ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΪΦΑ

 20:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ

 20:45  ΣΤΕΑΟΥΑ Β. - ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ

 21:00  ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ - ΜΠΕΒΕΡΕΝ

 21:00  ΜΠΡΑΝ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ

 21:00  ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΟΥΣ

 21:30  ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ - ΠΙΖΑ

 21:45  ΛΑΤΣΙΟ - ΚΑΛΙΑΡΙ

 21:45  ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΪΜΠΑΡ

 22:00  ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ

 22:00  ΓΚΡΕΜΙΟ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ

 22:00  ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ

 22:00  ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ - ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ

 22:00  ΜΠΑΧΙΑ - ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ

 22:00  ΜΑΡΣΕΪΓ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

 22:15  ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. - ΤΣΑΒΕΣ

 23:00  ΣΙΑΤΛ - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

 23:00  ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ - ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ

 23:00  ΝΤΑΛΑΣ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ

 23:00  ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ. - ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ

 23:00  ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ - ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ

 23:00  ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ Red Bulls

 23:00  ΜΟΝΤΡΕΑΛ - ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

 23:00  ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

 23:00  ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝ. - ΤΟΡΟΝΤΟ

 23:00  ΧΙΟΥΣΤΟΝ - ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΪΕΡ

 23:00  ΣΑΝ ΧΟΣΕ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ

 00:00  ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ

 00:00  ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ - ΑΒΑΪ